Akné? Pryč s ním!

4. 2. 2024 Od 0

AKNÉ? PRYČ S NÍM!

Akné, latinsky acne vulgaris je velmi časté onemocnění kůže, kterým trpí nejvíce dospívající a dokáže někdy i pěkně potrápit. Bohužel někdo se s touto nepříjemností potýká i v dospělosti, a to hlavně ženy vlivem nadměrného stresu a hormonálních změn. Na toto onemocnění kůže může mít vliv několik okolností. Ty hlavní, které způsobují akné jsou výživa, vnější vlivy nebo psychický stres (menstruace). Akné vám může způsobit i nevhodná kosmetika, nedostatek pohybu, spánku nebo některé léky. Pokožka je důležitý orgán, který vás chrání před vnějšími vlivy a její stav odráží náš životní styl.

Také se vám stává, že se ráno podíváte do zrcadla a je tam. Vyraší se většinou v nejméně vhodnou dobu a teď co s tím. Mačkat, nemačkat? Když zvolíme tu druhou možnost tak je to ještě horší než to bylo a hlavně je to vidět už z dálky!

Máme pro vás záchranu v podobě 100% přírodního krému Cremcann Silver s obsahem stříbra. Je ideální v péči o akné a oparů pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Snadno se vstřebá, nelepí a přináší rychlou úlevu.V nabídce máme i malé 15 ml balení, které je ideální na vyzkoušení

Stříbro má silné antibakteriální a antiseptické účinky. Jsou to mikročástice, které jsou ještě menší, než je velikost virů a bakterií. Dokážou tedy do nich vniknout a blokovat je. Nabízí se otázka, jak je možné, že když má stříbro takový účinek, že nezablokuje i ty dobré bakterie, které v těle chceme mít. Stříbro blokuje pouze tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy, tedy ty, které ke svému životu nepotřebují kyslík, přátelské bakterie jsou z obliga. Mikročástice stříbra proniknou do nepřátelských patogenů (virů, bakterií, plísní) a začnou rozkládat jejich enzymy bez kterých nemohou být. K blokaci patogenů dochází během několika minut.

Další výhody kosmetiky se stříbrem:

  • působí protizánětlivě
  • usnadňuje hojení ran a jizviček
  • čistí a regeneruje pleť
  • zmenšuje rozšířené póry
  • snižuje vylučování kožního mazu
  • zklidňuje pokožku