Účinná látka

Problémy kůže

Značky

Novinky e-mailem

Najdete nás i na MALL.CZ

BLUECAP Sprchový gel 400ml

Sprchový gel je určen ke každodenní hygieně a péči o pokožku těla s nadměrným výskytem šupin a lupů. Speciální složení s molekulárně aktivovaným zinkem má příznivý vliv zejména na citlivou pokožku se sklonem k lupénce nebo k atopickému ekzému.

440,00 Kč vč. DPH

CA004

ks

zboží na skladě

BLUE CAP sprchový gel pokožku zvlhčuje, odstraňuje nepříjemné šupiny a svědění.

Doporučené dávkování: Sprchový gel před každým použitím důkladně protřepejte! Malé množství sprchového gelu aplikujte na navlhčenou pokožku, vytvořenou pěnu nechte chvíli působit a následně důkladně opláchněte vodou.

Účinná látka: Zinc Pyrithione Micronized

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Dimethicone, Copolyol, Glycol Distearate - Steareth 4, Citric Acid, Zinc Pyrithione Micronized, Ceramide 3 - Ceramide 6II - Ceramide 1 - Phytosphingosine - Cholesterol - Sodium Lauryl Lactylate - Xantan Gum, Sodium Chloride, Sodium Methylparaben, Quaternium 15

Balení: gel 400 ml

Upozornění: Dbejte, aby se přípravek nedostal do očí a na sliznice. Pokud se tak stane, okamžitě je vymyjte proudem studené vody. V případě náhodného pozření přípravku aplikujte výplach žaludku slaným projímadlem.