Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

Dr. Muller IchthyoCare mast 30ml

Mast s ichthamolem je vhodná jako prostředek následné péče o problémovou pokožku (psoriasis, ekzémy, zánětlivé reakce různého původu), při svědění pokožky, zarudnutí po působení slunečního záření.

66,00 Kč vč. DPH

DM03

ks

zboží na skladě

Na pokožce vytváří okluzivní vrstvu, která omezuje ztrátu vody. Doporučuje se tam, kde je třeba promaštění ošetřované plochy. Je velmi dobře snášena.    

Mast s ichthamolem Dr. Müller Pharma obsahuje 4 % ichthamolu. Ichthamol působí proti vzniku a rozvoji zánětlivé reakce pokožky, jeho účinky proti bakteriím, kvasinkám a plísním pomáhají udržovat nebo nastolit mikrobiální rovnováhu pokožky.
 
Objem:
30 ml
 
Složení:
Bílý Ichthamol 4 %
Bílý ichthamol, účinná složka přípravků IchthyoCare Dr. Müller Pharma, je světlá forma sulfonovaného břidlicového oleje. Zatímco k neutralizaci běžného tmavého ichthamolu se používá amoniak a produkt potom obsahuje jeho nezanedbatelné množství, bílý ichthamol je neutralizován organismu bližšími sodnými ionty a neobsahuje žádnou volnou bázi, která by mohla přispívat k dráždění pokožky. 
Jeho předností je lepší rozpustnost ve vodě, vyšší čistota, a tedy světlejší barva a lepší dermální snášenlivost. Je také aktivnější vůči kvasinkám a plísním, které jsou jedním z původců lupovitosti pokožky hlavy.
 
Způsob použití:
Přípravek aplikujte v přiměřeném množství 1-2x denně na problematická místa na pokožce, které vyžadují speciální ošetření a péči.