Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

Dr. Muller IchthyoCare mýdlo 100g

Ichthyo Care mýdlo s obsahem 2,5 % bílého ichtamolu je přípravek pro čištění pokožky s problémy spojenými se vznikem svědivých ložisek při různých dermatologických obtížích.

72,00 Kč vč. DPH

DM05

ks

zboží na skladě

Mýdlo s obsahem 2,5 % bílého ichtamolu je přípravek pro čištění pokožky s problémy spojenými se vznikem svědivých ložisek při různých dermatologických obtížích.

Způsob použití
Podle potřeby použít několikrát denně na osobní hygienu. Nanést na navlhčenou pokožku, jemně napěnit a spláchnout čistou vodou. Mýdlo je dobře snášeno i při dlouhodobé aplikaci na pokožku celého těla.

Objem : 100 g
 
Složení:
Bílý Ichthamol 2,5%
Bílý ichthamol, účinná složka přípravků IchthyoCare Dr. Müller Pharma, je světlá forma sulfonovaného břidlicového oleje. Zatímco k neutralizaci běžného tmavého ichthamolu se používá amoniak a produkt potom obsahuje jeho nezanedbatelné množství, bílý ichthamol je neutralizován organismu bližšími sodnými ionty a neobsahuje žádnou volnou bázi, která by mohla přispívat k dráždění pokožky. 
Jeho předností je lepší rozpustnost ve vodě, vyšší čistota, a tedy světlejší barva a lepší dermální snášenlivost. Je také aktivnější vůči kvasinkám a plísním, které jsou jedním z původců lupovitosti pokožky hlavy.