Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

DELAROM infinite bělící krém

s pěti bělícími rostlinnými výtažky


Nyní MIMOŘÁDNÁ SLEVA 35%

1 163,50 Kč vč. DPH

1 790,00 Kč vč. DPH

(cena snížena o 626,50 Kč)

DE1609

ks

zboží na skladě

Vznik tmavých skvrn je reálná příčina trápení pro ženy. Ať už vzniknou od slunce, stresu nebo stárnutím pokožky, ovlivňují mladou a ještě více i zralou pokožku. 

Infinite bělící krém, vyvinutý firmou DELAROM, působí uvnitř tkání a napomáhá kontrolovat syntézu melaninu, který je zodpovědný za nedokonalosti ve zbarvení pokožky. Díky svým účinným aktivním látkám s bělícím účinkem efektivně a viditelně redukuje pigmentové skvrny i na povrchu pokožky.

Zesvětlující účinné látky kombinované s účinkem kyseliny hyaluronové: 

Extrakt z hnědých řas: tento extrakt má komplexní vliv na pigmentační proces v pokožce. Zároveň účinkuje na melanogenezi, dozrávání melanosomů a na migraci melaninu z melanocytů do rohové vrstvy pokožky (stratum corneum).

Extrakt z Kiwi: jedna z látek extrahovaná z Kiwi má neuvěřitelné  anti-tyrosinase vlastnosti, čímž blokuje syntézu melaninu a také anti-hyaluronidase vlastnosti, díky čemuž udržuje vyšší objem kyseliny hyaluronové v pokožce. 

Organická citronová voda: je stimulující ingrediencí pro bělící účinek. Vitamín C, který tato voda obsahuje, má inhibiční vliv na syntézu tyrozinázy.

Kyselina hyaluronová: tato aktivní účinná látka pomáhá udržovat hydrataci pokožky a její napnutí. Také hraje zásadní roli v UV ochraně pokožky.