Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

OVOCAN KIT AKCE 1+1

Ovocan KIT obsahuje kapsle + vaginální čípky. 
Přípravek napomáhá při léčbě nekomplikované i komplikované kvasinkové infekce pochvy a vulvy, anaerobních i anaerobních zánětů pochvy a vulvy i bakteriální vaginózy v akutní i chronické formě.

AKCE 1 + 1 zdarma

289,00 Kč vč. DPH

OV 0001

ks

zboží na skladě

Indikace: prevence a léčba nekomplikované i komplikované kvasinkové infekce pochvy a vulvy, anaerobních i anaerobních zánětů pochvy a vulvy (vulvovaginitis) i bakteriální vaginózy.

 
Díky Ovocanu dochází k pozitivní změně složení mikrobiálního poševního prostředí, které překrývaly infekční mikroorganismy, sníží se pH, zlepší se imunitní odpověď v dané lokalitě a dojde ke snížení růstu patogenních mikroorganismů. Pochva se stává méně podrážděnou, sníží se otok, výtok, zarudnutí, pálení a svědění. Díky jedinečnému složení přípravku dochází k rychlému hojení a obnově sliznic pochvy i střeva.
Přípravek je indikován u všech žen bez omezení, u těhotných i kojících žen.
 
Balení: Ovocan Kit obsahuje 5 vaginálních čípků a 10 orálních kapslí.
 
 
OVOCAN KIT OBSAHUJE: Ovocan vaginální globule 2,7g + Ovocan perorální kapsle 500 mg
 
SLOŽENÍ
OVOCAN VAGINÁLNÍCH GLOBULÍ - Sodná sůl kyseliny hyaluronové 350 - 550 - 750 - 950 - 1,150 KDa + askorbylpalmitát (Vcpal) - Aktivní mléčné kvasinky Kluyver B0399 (Kluyveromyces fragilis marxianus B0399), Saccharomyces Cerevisiae 1x15 - Palmitoylethanolamid - Colostrum
 
OVOCAN ORÁLNÍ KAPSLE - Aktivní mléčné kvasinky Kluyver B0399 (Kluyveromyces fragilis Marxianus B0399), Saccharomyces - Cerevisiae, 40x10

Dávkování a způsob užití: 

Vaginální čípky: Odstraňte vaginální globuli z plastového obalu a vložte ji opatrně do pochvy tak hluboko, jak je to možné. 

Orální kapsle: Vyjměte kapsli z plastového blistru, spolkněte ji a zapijte ji trochou vody. Kapsle je možno užívat nalačno i těsně před jídlem.
 
V akutní fázi (nekomplikované kvasinkové infekci, bakteriální vaginóze, aerobní i anaerobních zánětu pochvy a nespecifické vulvovaginitidy) 
Dávkování: - 2 orální kapsle denně po dobu 5ti po sobě dní užít ústy – ráno a večer po dvanácti hodinách - 1 vaginální globule denně, po dobu 5ti po sobě následujících dní zavést hluboko do pochvy
 
V závažné akutní fázi (komplikované kvasinkové infekci, bakteriální vaginóze, aerobních i anaerobních zánětech pochvy a nespecifických vulvovaginitidách)
Dávkování: - 2 orální kapsle denně po dobu 10ti po sobě následujících dní, ráno a večer po dvanácti hodinách - 1 vaginální globule denně, po dobu 10ti po sobě následujících dní zavést jemně hluboko do pochvy LÉČEBNÝ KIT Ovocan vaginální globule 2,7g + Ovocan perorální kapsle 500 mg
 
V rámci prevence opakování infekce / relapsu / (při nekomplikované a komplikované kvasinkové infekci, bakteriální vaginóze, aerobní zánětech pochvy a nespecifických vulvovaginitidách)
Dávkování: - 1 perorální kapsle denně, po dobu 10ti po sobě následujících dní, počínaje podáním při prvním dni menstruačního krvácení ráno a večer po 12ti hodinách - vaginální globule denně, po dobu 5ti po sobě následujících dní, začátek podání je poslední den menstruace, zavést jemně hluboko do pochvy
 
FUNKČNÍ AKTIVITA A MECHANIZMUS ÚČINKU. Na poševní úrovni OVOKAN KIT působí prostřednictvím tří inovačních mechanismů, kdy dochází k: 1) oddělení patogenních mikroorganismů z buněk poševní sliznice 2) zástavě množení a ke snížení růstové kapacity patogenních mikroorganismů 3) obnovení normální fyziologické aktivity poševního prostředí, včetně obnovy prospěšné endogenní flóry. Na střevní úrovni s užitím OVOKAN KITu dojde k inhibici množení a ke snížení růstové kapacity a růstu patogenních mikroorganismů. OVOKAN KIT pomáhá obnovit normální fyziologickou aktivitu střevního prostředí, včetně obnovy prospěšného střevního potenciálu mikroorganismů. Kolonizuje anogenitální oblast prospěšnými mikroorganismy a dojde k pozitivní změně složení jejího mikrobiálního spektra.
 
UPOZORNĚNÍ Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při teplotě nižší 25°C. Chraňte před přímým světlem a teplem. Nepoužívejte přípravek po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu a blistrech, které jsou součástí soupravy.
Doba použitelnosti se vztahuje na produkt neporušený a správně uložený.
Nedoporučujeme používat OVOCAN KIT ve spojení s moderními antimykotiky.
Naopak užití OVOCAN KITu je s výhodou spojeno s antibiotickou léčbou.
Nepolykejte vaginální vajíčko.
Nevkládejte ústní tobolky do pochvy. Askorbylpalmitát Vcpal obsažený v globuli OVOCANu může dočasně snížit schopnost spermií oplodnit ženské vajíčko, pokud máte sexuální styky zaměřené na početí v průběhu léčby. Po ukončení léčby se stav normalizuje do 2-3 dní.
 
KONTRAINDIKACE Přecitlivělost na některou ze složek Ovocan vaginálních globulí a Ovocan perorálních kapslí.
NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Testy prováděné s přípravkem neprokázaly žádné zvláštní vedlejší účinky. Při předávkování není v žádném případě ohroženo zdraví žen. O výskytu případných nežádoucích účincích informujte svého lékaře či lékárníka.
Ovocan KIT je zdravotnickým prostředkem.