Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

Dr. Muller IchthyoCare mycí pěna 100ml

Mycí pěna s ichthamolem je přípravek následné péče pro čištění pokožky s problémy spojenými s porušením mikrobiální rovnováhy, s nadprodukcí mazu a se vznikem svědivých nebo zánětlivých ložisek, např. při akné, lupénce (psoriasis) a jiných dermatologických obtížích. 

92,00 Kč vč. DPH

DM04

ks

Zabraňuje vysoušení pokožky a je výborně snášena i při dlouhodobé aplikaci na pokožku celého těla. Pro dosažení optimálního účinku aplikujte 2 – 3 x denně po dobu asi 4 až 6 týdnů.

 
Objem : 100 ml
Složení : Bílý Ichthamol 3 % 
 
Složení:
Bílý Ichthamol 4 %
Bílý ichthamol, účinná složka přípravků IchthyoCare Dr. Müller Pharma, je světlá forma sulfonovaného břidlicového oleje. Zatímco k neutralizaci běžného tmavého ichthamolu se používá amoniak a produkt potom obsahuje jeho nezanedbatelné množství, bílý ichthamol je neutralizován organismu bližšími sodnými ionty a neobsahuje žádnou volnou bázi, která by mohla přispívat k dráždění pokožky. 
Jeho předností je lepší rozpustnost ve vodě, vyšší čistota, a tedy světlejší barva a lepší dermální snášenlivost. Je také aktivnější vůči kvasinkám a plísním, které jsou jedním z původců lupovitosti pokožky hlavy.
 
Způsob použití
Mycí pěna na čištění problematické pokožky se doporučuje aplikovat na dosažení optimálního účinku 2 - 3 x denně po dobu asi 4 až 6 týdnů.