Účinná látka

Problémy kůže

Výrobci

Novinky e-mailem

Rtěnka VIBRANT COLOUR NEW 02 Playful pink

Zbrusu nové složení obsahuje mimo jiné biomimetické peptidy, které mají neobyčejné vyplňující vlastnosti, zároveň hydratují a definují tvar rtů. Při každé aplikaci tak dosáhnete objemu a plnosti rtů, to vše s dlouhotrvajícím výsledkem. Nové balení - praktické, elegantní a minimalistické.

590,00 Kč vč. DPH

K1051

ks

zboží na skladě

Intenzivní dlouhotrvající rtěnka, která je skutečnou péčí o rty. 
Jemná, krémová a lehká, zanechává na rtech perfektně nanesenou barvu s dlouhodobým účinkem pro elegantní, intenzivní a zářivý vzhled. Dodává rtům výraznou barvu a absolutní komfort díky své krémovosti bez pocitu mastnoty. Rty jsou chráněny a mají pěstěný vzhled díky vzácným přírodním složkám, které je regenerují a hydratují.

0% SILIKONY, 0% PARABENY, 0% FENOXYETHANOL, 0%PARAFÍN, 0% MINERÁLNÍ OLEJE, 0% PROPYLEN GLYCOL, 0% TEA, 0% ALKOHOL, 0% ETHOXYLÁTY, 0% NANOMATERIÁLY, 0% PARFEMACE, 0% EDTA, 0% SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU.

AKTIVNÍ LÁTKY/HLAVNÍ INGREDIENCE:

BIOMIMETICKÉ PEPTIDY: stimulují syntézu kolagenu a GAG (glykosaminoglykanu). Klinické studie ukázaly,že rty jsou hydratované a kompaktní, zatímcoobrysy jsou více definovány.

VOSK S NÍZKOU TEPLOTOU TÁNÍ: 100% rostlinného původu, díky tělesnéteplotě se dokonale spojí s pokožkou,zjemňuje a chrání i nejcitlivější pokožku.

SMĚS MASTNÝCH KYSELIN A STEROLŮMAKADAMOVÉHO OLEJE: Rty vyplňuje a posiluje. Jedinečně čistý extrakt z Macadamie je rostlinným ekvivalentem lipidového filmu pokožky, který hraje důležitou roli v ochraně pokožky před vnějšími faktory. Tato aktivní forma tekutých krystalů chrání narušenou pokožku, hydratuje a zabraňuje mezibuněčné ztrátě vody.

ROSTLINNÝ LANOLÍN: 100% rostlinného původu bez PEGU. Náhrada za tradiční lanolin, který není plně v souladu s aktuálními trendy v kosmetice, protože je živočišného původu.Rostlinný lanolín je 2x účinnější než živočišný lanolin. Je prokázáno zvýšení hydratace až o 119%. Nedochází k mezibuněčné ztrátě vody a pokožka je lépe chráněna.

EKOCERTIFIKOVANÉ ESTERY: změkčují 

ROSTLINNÝ SQUALAN: regeneruje pokožku

SLUNEČNICOVÝ VOSK: zmekčuje,chrání a dává strukturu produktu

ROZMARÝNOVÝ OLEJ: antioxidant

PŘÍRODNÍ VANILKA: dodá jemnou vůni