Zapojte se do říjnové soutěže – tentokrát o 3ks Atopicann.

vše naleznete na našem FB DERMATOKOSMETIKA CZ


PRAVIDLA SOUTĚŽE NA FB

Pravidla soutěže firmy BAT MARKETING s.r.o. na FB stránce DERMATOKOSMETIKA.CZ

 

 

 

Organizátor:

BAT MARKETING s.r.o.

Polní 1007, Modřice 66442

IČO: 29281229

DIČ: CZ29281229

(dále jen organizátor)


  1. Účastníci soutěže

Účastník může soutěžit za sebe jako fyzickou osobu nebo za právnickou osobu svého zaměstnavatele. Účastnit se soutěže může kdokoli starší 18ti let. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

  1. Výhry

3x produkt Annabis Atopicann krém.

  1. Přihlášení do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

Přihlášením do soutěže a zároveň souhlasem s pravidly je označení „To se mi líbí“ a  odesláním komentáře k soutěžnímu příspěvku. Komentářem účastníka soutěže odpoví na otázku: Jaký výrobek od firmy Annabis, z naší nabídky, máte nejraději a proč? Poslední den bude produkt odtajněn úplně.

Žádný nákup není podmínkou soutěže. Soutěž potrvá do 30.10.2020. Následně budou vybráni 3 výherci krému Atopicann. Vybraní výherci budou veřejně vyhlášeni, kontaktováni do zpráv a požádáni o zaslání kontaktních údajů až po ukončení soutěže, nejpozději do 7 dnů.. Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen odpovědět a předat kontaktní údaje pro zaslání výhry do 14ti dnů. Pokud do 14ti dnů od odeslání zprávy s informací o vítězství tak neučiní, výhra propadá. Organizátor není povinen ji vítězi, jakkoliv kompenzovat. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: obchod@batmarketing.cz.

  1. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem.

Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, BAT MARKETING s.r.o. a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí. Provozovateli sociální sítě Facebook nevznikají ve spojení s touto soutěží žádné závazky, ani povinnosti vůči účastníkům soutěže, a je tak zcela osvobozen od jakýchkoliv závazků vůči účastníkům soutěže. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi soutěže a nikoliv provozovateli sociální sítě Facebook.

  1. Diskvalifikace a odstoupení od soutěže

Organizátor si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.

V případě rozporu mezi textem zkrácených pravidel, uvedeným v kterémkoli materiálu prezentujícím tuto soutěž, a těchto úplných pravidel, platí text těchto pravidel. 

  1. Termín konání soutěže

Termín konání soutěže je od 20. 10. 2020  do  30. 10. 2020

 

 

 

 

Poslední aktualizace pravidel dne 20.10.2020