OLEJ Z KONOPNÝCH SEMEN -  super potravina pro krásnou pokožku

Za studena lisovaný olej z konopných semen je nejen zdravou a chutnou potravinou ale i ceněnou surovinou pro farmaceutický a kosmetický průmysl. Konopná semínka jsou přirozeně bez obsahu canabinoidů – tedy i THC. Konopný olej je proto vhodný a bezpečný pro děti i dospělé.  Olej obsahuje všech 8 esenciálních mastných kyselin. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a unikátnímu poměru mezi Omega 6 a Omega 3 (3:1) je konopný olej jedinečným zdrojem „zdravých tuků“.  

To jsou jen některé z benefitů konopného oleje jako kosmetické suroviny.  Optimální zastoupení mastných kyselin, přirozený obsah antioxidantů, vitamínů, hydratační účinky, velmi dobrá vstřebatelnost – Kosmetika s konopným olejem se snadno vstřebává, přispívá k udržení a obnově kožního filmu, tím posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Při pravidelném používaní posiluje přirozené regenerační schopnosti pokožky, působí jako prevence předčasného stárnutí, mírní vznik vrásek. Je proto vhodný také pro dětskou a citlivou pokožku. Správně zvolené konopné kosmetické přípravky mohou být řešením pro každodenní dlouhodobou péči o pokožku s projevy akné, lupénky, atopie a ekzémů. Velmi dobré účinky při péči o namožené svaly, šlachy a klouby vykazují speciální masážní gely a masti s konopným olejem a extraktem.

 


Představujeme NOVINKY české firmy Annabis

BALCANN regenerace kůže

Bio konopná mast s obsahem 44 % konopných složek je vhodná k pravidelné péci o suchou, podrážděnou pokožku se sklony k šupinatění. Balcann je vhodný i k péči o podrážděnou pokožku v oblasti plenek. Díky tomu zanechává pokožku miminek zklidněnou a hydratovanou. Obsahuje účinné látky, např.: konopný olej a extrakt z konopných semen, santalové dřevo, cedr atlantský, levandule lékařská, myrta obecná, vitamín E.

 

BALCANN DUBOVÁ KŮRA praskliny pokožky

Bio konopná mast s obsahem 43 % konopných složek je vhodná k péči o pokožku se sklonem k podráždění, prasklinám pokožky a kůži po hemeroidech. Obsahuje účinné látky, např.: konopný olej a extrakt z konopných semen, dubová kura, rakytník řešetlákový, vitamín E, panthenol, myrta obecná.

 

5 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT PRODUKTY ANNABIS

• Šetrná přírodní & BIO kosmetika

• Bezpečné, s přírodním složením

• Víte co používáte a chráníte životní prostředí

• Vhodné pro všechny věkové kategorie

• Používáme 62 různých bylin a přírodních látek